Skip to main content

CHLAZENÍ PRŮMYSLOVÝCH HAL A BUDOV

Vzhledem k neustálým zvyšujícím se teplotám spojených se změnou enviromentálních podmínek rostou nároky investorů na kvalitu pracovního prostředí uvnitř průmyslových hal a budov. V dnešní době se nabízí celá řada technických řešení, jak snížit vnitřní teplotu průmyslových hal a zajistit tak příjemné klima.

Nabízíme projekci a realizaci chlazení průmyslových hal a budov na klíč. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a realizací vzduchotechnických systémů v průmyslovém odvětví nám umožňují aplikovat tyto poznatky a navrhnout tak komplexní řešení chlazení prostor, dle požadavků investora s ohledem na finančně co nejdostupnější řešení.

MÁTE ZÁJEM O KALKULACI PROJEKTU?

CHLAZENÍ PRŮMYSLOVÝCH HAL A BUDOV DLE PRINCIPU

FINANČNÍ NÁKLADY

Nejdůležitějším aspektem celého návrhu a realizace jsou investiční náklady. Investiční náklady se liší vždy od zvoleného typu vzduchotechniky nebo zařízení a je potřeba je porovnávat model od modelu. Dalším důležitým hlediskem jsou provozní náklady instalovaného zařízení ať už z pohledu servisních zásahů nebo cen energií. Vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám energií nemusí být vždy levnější zvolené zařízení vhodnějším řešením. Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií, tak abychom byli schopní investorovi předložit nejvhodnější řešení.

Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.