Skip to main content

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI TIGEMMA ENGINEERING

Jsme ryze český subjekt, zaměřený na inženýrské dodávky technologického odsávání emisí, tuhých znečisťujících látek, pneumatické dopravy, technologií chlazení a vytápění budov a technologií a průmyslové vzduchotechniky. Zákazníkům nabízíme komplexní řešení problematiky v souvislosti s ochranou životního prostředí a úspor energie. Hlavním cílem společnosti Tigemma engineering je předkládání ověřených konstrukčních řešení přispívající výrazným měřítkem ke konkurenceschopnosti pořízené investorem. 

Společnost působí v oblasti ochrany ovzduší a hygieny prostředí vznikla v roce 2016 na základě zvyšujících potřeb a požadavků investorů na zajištění komplexního řešení dodávek v oblasti průmyslového a technologického odsávaní. Zaměřujeme se na implementaci nových moderních technologií průmyslové vzduchotechniky v oblasti návrhu, výroby, provozu a servisu našich produktů.

Jelikož jsme se v průběhu naší činnosti setkávali se stále většími dotazy ze strany investorů na komplexní dodávky technologií týkajících se nejen průmyslového odsávání, rozšířili jsme v roce 2019 portfolio nabízených služeb o chlazení průmyslových hal a budov, chlazení technologií, vytápění průmyslových budov, návrhy technologií zpětného získávání tepla a návrhy úspor energie.

Společnost Tigemma Engineering využívá výrobní základnu a výrobní kapacity společnosti Tigemma s.r.o. v Bělotíně a dalších subdodavatelských firem působících nejen v České republice. 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.