Skip to main content

REKUPERACE TEPLA

Trend nárustu cen energií v posledních letech vede k významnému zvýšení nákladů na provoz objektů. Vlivem kvalitního zateplení budov a instalací těsných oken, dveří a vrat došlo k výraznému snížení tepelné ztráty. Samotné zateplení neřeší problém tepelných ztrát větráním, která se na tepelných ztrátách významně podílí. Snížit tepelnou ztrátu větráním lze omezit pomocí rekuperace tepla větraného vzduchu. Znovu získané teplo lze použít nejen k vytápění ale i k ohřevu teplé užitkové vody, vždy záleží na zvoleném typu rekuperace.

Nabízíme komplexní technické řešení, která jsou navržena na míru požadavkům investora. Při návrhu chytrého řešení dbáme na co největší ekonomickou návratnost investičního projektu a co nejmenší enviromentální zátěž.

MÁTE ZÁJEM O KALKULACI PROJEKTU?

FINANČNÍ NÁKLADY

Nejdůležitějším aspektem celého návrhu a realizace jsou investiční náklady. Investiční náklady se liší vždy od zvoleného typu vzduchotechniky nebo zařízení a je potřeba je porovnávat model od modelu. Dalším důležitým hlediskem jsou provozní náklady instalovaného zařízení ať už z pohledu servisních zásahů nebo cen energií. Vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám energií nemusí být vždy levnější zvolené zařízení vhodnějším řešením. Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií, tak abychom byli schopní investorovi předložit nejvhodnější řešení.

Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.