Skip to main content

VYTÁPĚNÍ PRŮMYSLOVÝCH OBJEKTŮ

V současné době je velké množství průmyslové výroby stěhovaná do nevyhovujících skladovacích prostor, ve kterých je v zimních obdobích potřeba přizpůsobit vnitřní teplotu požadavkům technologií, zaměstnanců nebo koncovým produktům. Ziskovost společnosti ovlivňují nejen materiálové náklady za konkrétní výrobek, ale také spotřeba energií za vytápění. Neustále zvyšující se důraz na hospodárnost vytápěcích systémů ať už z ekonomických či ekologických důvodů nutí investora přikládat této problematice značnou váhu.

Nabízíme širokou škálu technických řešení vytápění zahrnující projekci a realizaci na klíč průmyslových hal a budov. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a realizaci vzduchotechnických systémů v průmyslovém odvětví nám umožňují aplikovat tyto poznatky a navrhnout tak komplexní řešení vytápění průmyslových hal na klíč, dle požadavků investora.

MÁTE ZÁJEM O KALKULACI PROJEKTU?

FINANČNÍ NÁKLADY

Nejdůležitějším aspektem celého návrhu a realizace jsou investiční náklady. Investiční náklady se liší vždy od zvoleného typu vzduchotechniky nebo zařízení a je potřeba je porovnávat model od modelu. Dalším důležitým hlediskem jsou provozní náklady instalovaného zařízení ať už z pohledu servisních zásahů nebo cen energií. Vzhledem k neustále zvyšujícím se cenám energií nemusí být vždy levnější zvolené zařízení vhodnějším řešením. Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií, tak abychom byli schopní investorovi předložit nejvhodnější řešení.

Při návrhu konkrétního projektu dbáme na kompletní analýzu trhu cen energií

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.