Skip to main content

REKUPERACE VZDUCH – VODA

Současné principy konvenčního větrání a odvodu teplého vzduchu průmyslových hal a budov pracují do určitých hranic. Rozhodujícím faktorem pro chlazení prostor průmyslového objektu je množství emitovaného ztrátového tepla provozované technologie uvnitř objektu. Běžným a téměř nejrozšířenějším zařízením pro chlazení vzduchu jsou klimatizační jednotky, které fungují na principu kompresorového chlazení. Kompresor sloužící ke stlačování par chladiva je svými nároky na energie a servis zpravidla drahou komponentou, které je nutné zohlednit při rozhodnutí jaký typ chlazení zvolit.

Adiabatické chlazení přináší značnou výhodu v porovnání s tradiční klimatizací, respektive kompresorovým chlazením. Největší výhodou adiabatického chlazení je cenově výhodnější provozování.

Nabízíme návrh adiabatického chlazení zahrnující projekt i realizaci na klíč pro průmyslové budovy a haly. Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a realizací vzduchotechnických systémů v průmyslovém odvětví nám umožňují aplikovat tyto poznatky a navrhnout tak komplexní řešení adiabatického chlazení průmyslových prostor na klíč, dle požadavků investora.

MÁTE ZÁJEM O KALKULACI PROJEKTU?

Navrhneme Vám takové technické řešení, které bude podloženo skutečnou úsporou Vašich finančních prostředků.

model rekuperační jednotky vzduch – voda vysvětlující princip

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.