Skip to main content

Odsávaný stůl pro svařování

Odsávací stůl Tigemma engineering je možné použít i pro svařování. Jaké jsou přednosti odsávaného stolu pro svařování, se dozvíte v krátkém článku. 

Možná už jste někdy slyšeli o svařovacím stole a o tom, jak je skvělé ho ve výrobě mít. Svářecí stůl je ve své podstatě plocha v úrovní pasu, která funguje jako pracovní stůl. Svařovací stůl se používá výhradně při svařovacích operacích v kovovýrobě a je z pohledu ergonomie pracoviště ideální volbou, který poskytuje stabilní místo pro práci, která zahrnuje činnosti jako rovnání či měření. Bez ohledu na velikost jsou všechny svařovací stoly vyrobeny z oceli, která je schopna odolat náročným podmínkám a intenzivnímu teplu, které svařování provází. Na trhu je možné se setkat se svařovacími stoly, které mají integrovány odsávání.

Při použití svařovacího stolu můžete provádět mnoho různých prací, které vyžadují, aby svářeč dokázal vyrovnat rohy, provádět měření rozměrů a rovinnosti. Svářecí stůl je ideální platformou pro provádění všech těchto činností, aniž by svářeč byl nucen vykonávat obtížné pohyby navíc. Svářecí stůl může být použit také k brousícím a montážním úkonům.

Mezi přednosti odsávaných stolů Tigemma engineering řady TES patří integrované odsávání. Svařovací stůl je možné napojit na centrální systém technologického odsávání s filtrací vzduchu nebo na potrubní ventilátor. Odsávací svařovací stůl rovněž disponuje zásuvkou a led osvětlením.  Stoly Tigemma engineering jsou dodávány v rozměrech od 1,080 x 2,255 až do 2,00 x 2,255 mm (D x V). Bližší informace o jednotlivých velikostech najdete v odsávací stůl TES.

 

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.