Skip to main content

Odsávání svařování výrobní haly

V listopadu 2018 naše společnost uspěšně uvedla do zkušebního provozu odsávací technologii prostorového odsávaní svařování výrobní haly společnosti SPaZ s.r.o.  Míčov. Produkčním zaměřením společnosti SPaZ s.r.o.  je výroba svařovaných konstrukcí do průmyslu zpracování stavebních hmot.

Základem aplikace byla dodávka filtračního zařízení TIG FS s instalovaným odsávaným ventilátorem o vzduchotechnickém výkonu 16200m3/h.  Prostorové odsávaní bylo realizované ve specifickém výrobním prostoru, vzduchotechnické rozvody se projektovaly a přizpůsobovaly technickému řešení jeřábové dráhy a stropu objektu.

[widgetkit id="8" name="blog-clanek7"]

Pro efektivní způsob odsávaní v prostoru haly byl zvolen systém PUSCH-PULL. Úkolem dodaného odsávacího systému je snížit emise svařovacího dýmu na hale na hygienicky přijatelnou úroveň.    

Filtrační jednotka disponuje moderním systémem řízení odsávacího procesu, postavené na platformě hardware „Unitronic Vision“. Odsávací systém pracuje v závislosti množství emitované emise (personální obsazení směny) a časového rozvrhu směn. Řídicí systém je napojen na ethernet síť, pro online vzdálený monitoring odsávaného procesu a přístupu pro servis zařízení.

Námi dodaná aplikace odsávaní svařovacích dýmů se podílí na komfortu pracovního prostředí společnosti.  

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.