Skip to main content

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ V AUTOMOTIVE VÝROBĚ

Tato oblast našeho působení zahrnuje především odsávání automatických výrobních linek:

  • Odsávání robotických pracovišť svařovaní.
  • Odsávání linek na dělení a opracování rozličných technických materiálů.
  • Odsávání linek na výrobu plastových dílů.

V oblasti auto-motive vzniká z pravidla velké výrobní kapacity jako vedlejší produkt odpovídající emise, jejichž koncentrace a množství má negativní vliv na lidský organismus. Vhodným technickým řešením lze emisi izolovat a zabránit šíření do okolí. V těchto případech spolupracujeme s vývojem odsávací technologie s dodavateli a integrátory primárních výrobních technologii na co nejefektivnějším řešení.  

Odsávání robotických pracovišť svařovacích výrobních linek se zpravidla uskutečňuje za pomocí odsávaných zákrytů umístěných nad svařovacími polohovadly robotů. Podle způsobu manipulace se svařovanými díly se volí výška umístění zákrytu a jeho velikost určuje svařovaný díl. V případech kdy způsob manipulace se svařovanými díly vyžaduje, aby byl zákryt po dobu manipulace mimo dosah manipulačního prostředku, lze dodat zákryt v provedení s lineárním vedením a motorickým pohonem.

Jak se vyvíjejí nové materiály, technologie a postupně se aplikují do technické praxe, jsou na dodavatele technologických odsávacích zařízení kladeny stále vyšší požadavky na vývoj účinných systémů odsávaní emisí vznikajících jako vedlejší produkt výroby těchto nových materiálů. V tomto směru držíme krok s výzkumem a podílíme se na aplikovaném vývoji odsávacích technologií u našich klientů.  

MÁTE ZÁJEM O KALKULACI PROJEKTU?

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.