Skip to main content

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ V F.T.G., SPOL. S.R.O.

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ KLADNO

Filtry pevných částic (DPF – Diesel Pariculate Filter) jsou v poslední době stále aktuálním tématem z důvodů ekologičtějšího provozování automobilů. V dnešní době jsou stále častěji filtrem pevných částic osazovány už i benzinové motory, jelikož jejich emise jsou vysoké a požadavky na jejich snižování jsou nekompromisní stejně tak jako v případě naftových motorů.  Při špatném provozu spalovacího prostoru motoru (čistota vstřikovačů, kvalita motorového oleje a paliva apod.) často v tichosti vzniká zanášení filtru pevných částic popílkem. Při neodstranění problému ve spalovacím prostoru motoru dochází při provozování automobilu k postupnému snížení průchodnosti filtru pevných částic. V případě, že filtr pevných částic není trvale poškozen lze provést dekarbonizaci filtru.

Problematikou dekarbonizace filtrů pevných částic se zabývá společnost F.T.G. spol. s.r.o., kterou jsme byli v roce 2019 osloveni k navržení systému odsávání technologie na čištění DPF filtrů. Základem řešením celé technologie odsávání, byla filtrační jednotka TIG FS 10000 a vzduchotechnické potrubí napojené na jednotlivé buňky technologie čištění.

Nezáleží na tom, jaké technologie či prostory chcete odsávat. Dokážeme poradit, navrhnout a zrealizovat jakoukoliv aplikaci průmyslového odsávání k Vaší spokojenosti. V případě bližších informací nás můžete kontaktovat nebo navštívit.

MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU REALIZACI?

Fotogalerie

Místo realizace

V této realizaci jsme použili tyto produkty

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.