Skip to main content

ODSÁVÁNÍ SVAŘOVÁNÍ V MONTKOVO S.R.O.

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ ZLÍN

V prosinci 2018 naše společnost úspěšně dokončila a uvedla do zkušebního provozu odsávací technologii prostorového odsávaní svařovacích dýmů a kouře ve výrobní hale společnosti Montkovo s.r.o. v Hulíně.

Hlavním předmětem podnikání a zaměřením společnosti je výroba a dodávka montovaných ocelových hal a konstrukcí objektů na klíč.  

Základem aplikace byla dodávka filtračního zařízení TIG FS s instalovaným odsávaným ventilátorem o vzduchotechnickém výkonu 17000 m3/h.  Prostorové odsávaní svařování bylo realizované systémem zaplavovacím systémem odsávání v prostoru svařovny, vzduchotechnické rozvody se projektovaly a přizpůsobovaly technickému řešení jeřábové dráhy a podhledu objektu.

Pro efektivní způsob odsávaní v prostoru haly byl zvolen zaplavovací systém odsávání. Úkolem dodaného odsávacího systému je snížit emise svařovacího kouře na hale na hygienicky přijatelnou úroveň.    

Filtrační jednotka disponuje moderním systémem řízení odsávacího procesu, postavené na platformě hardware „Unitronic Vision“. Odsávací systém pracuje v závislosti množství emitované emise (personální obsazení směny) a časového rozvrhu směn. Řídicí systém je napojen na ethernet síť, pro online vzdálený monitoring odsávaného procesu a přístupu pro servis zařízení.

Námi dodaná aplikace odsávaní svařovacích dýmů se podílí na vysokém komfortu pracovního prostředí společnosti.  

MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU REALIZACI?

Fotogalerie

V této realizaci jsme použili tyto produkty

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.