Skip to main content

ODSÁVÁNÍ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ CLOOS

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ HUMPOLEC

Čisté pracovní prostředí je známkou zájmu společnosti o zdraví pracovníků. S tímto přístupem se dá setkat i ve společnosti Humpolecké strojírny a.s., které patří mezi tradiční výrobce čelních nakladačů a hydraulické techniky. Společnost Humpolecké strojírny se zabývají především výrobou čelních nakladačů TrackLift a spolu se společností Agrostroj Pelhřimov a.s. kooperací se zahraničními výrobci zemědělské techniky. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem se staly průkopníkem nových trendů a technologií ve svém oboru. Při vývoji a výrobě používají nejmodernější technologie se kterými je ve strojírenství možné se setkat, jako je například laserové pálení, obrábění na CNC obráběcích centrech, ohýbání na CNC lisech a finální svařování na robotizovaných svařovacích pracovištích.

V červenci 2021 jsme zde realizovali odsávání svařovacích robotů pomocí odsávacích digestoří s pohonem, odsávacího ventilátoru Ziehl-Abegg a střešního ventilátoru Remak.

Jak celá realizace dopadla se můžete podívat ve fotogalerii níže. V případě Vašeho zájmu o odsávání svařování jsme Vám plně k dispozici.

MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU REALIZACI?

Fotogalerie

Místo realizace

V této realizaci jsme použili tyto produkty

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.