odsávání svařovacích robotů
 

Průmyslové odsávání uherské hradiště
 

Vzhledem k neustále špatné situaci na trhu práce týkající se kvalifikovaných pracovníků je robotické svařování možnost, jak výrazně navýšit produkci výroby společnosti. Robotické pracoviště svařování jsou i vynikající alternativou, jak zefektivnit výrobu svařenců. Problém při robotickém svařování nastává v produkci emisí, které vznikají při svařovacím procesu. Aby bylo dosaženo přijatelného prostředí uvnitř výrobní haly, je doporučené tyto emise vznikající při svařovacím procesu odsávat.

Koncem roku 2019 jsme úspěšně zrealizovali průmyslové odsávání sedmi robotických pracovišť Valk Welding ve společnosti SMR plus, která se zabývá výrobou palet různých modifikací pro automobilový, plynárenský a chemický průmysl. Průmyslové odsávání jednotlivých svařovacích robotických pracovišť bylo vyřešeno pomocí odsávacích digestoří a axiálního potrubního ventilátoru. Systém odsávání byl navržen na celkový odsávaný objem 22 000 m3/h. Regulace odsávání byla navržena na základě plynulé změny frekvence motoru ventilátoru tzn. při zahájení svařování prvního robota nabíhá ventilátor na požadovanou frekvenci, pokud se přidá jakýkoliv další svařovací robot zvýší se frekvence motoru ventilátoru. Jakmile bude dosaženo maximálního odsávaného objemu je důležité zmínit, že v případě svařování na dalších robotických pracovištích v jednu chvílí nebude možné efektivně odsávat všechny emise z výrobní haly.  Přísun čistého vzduchu do výrobní haly je zabezpečen primární

 Pokud hledáte odborníka na odsávání robotických pracovišť nejen v oblasti svařování jsme tou správnou volbou. V České republice a na Slovensku máme desítky aplikací, které zvyšují čistotu uvnitř výrobních hal. Rádi Vám poradíme, navrhneme a z realizujeme technologii odsávání na Vámi určenou technologii.  V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat nebo navštívit.

Rok realizace:

2019

Odvětví realizace

Máte zájem o podobnou realizaci?

Fotogalerie realizace

Průmyslové digestoře na svařovacích robotech Valk Welding
Průmyslové odsávání svařovacích robotů
Svařovací robot Valk Welding s digestoří Tigemma engineering
Digestoř na svařovacím robotu Valk Welding

Místo realizace

V této realizaci jsme použili tyto produkty

Tigemma Engineering s.r.o.

Radek Těšický
jednatel společnosti

 • Kancelář:
  Masarykovo náměstí 122
  753 01 Hranice
 • +420 724 335 592
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sídlo společnosti

 • Masarykovo náměstí 122
 • Hranice 753 01
 • IČ: 05294185
 • DIČ: CZ05294185
Copyright © 2018 | created in Zlin by Weboo | Online marketing and technology | All rights reserved.