Skip to main content

ODSÁVÁNÍ SKLÁŘSKÉHO PRACHU

PRŮMYSLOVÉ ODSÁVÁNÍ ŽILINA

Při laserové úpravě skleniček na výrobním stroji DELAC AL 3 vzniká značné množství emisí prachu, které se skládají z nejrůznějších přísad typických pro sklářský průmysl. V rámci druhé etapy rekonstrukce odsávání (první etapa rekonstrukce odsávání k dispozici zde) ve sklárně Rona a.s. jsme během jara 2021 dodali novou technologii odsávání prachu, včetně nového filtračního zařízení TIG TFS 11700/196/EPS o vzduchotechnickém výkonu 11 700 m3/h. Filtrační zařízení je osazeno 15 kW ventilátorem Ziehl-Abegg, řízeným frekvenčním měničem. Průmyslové odsávání je řízeno integrovaným systémem řízení Unitronic Unistream ®, které monitoruje aktuální potřeby a stav odsávání. 

Instalace průmyslového odsávání sklářského prachu je nezbytnou součástí výroby podniku Rona, a.s. Technologie odsávání dokáže zajistit patřičnou kvalitu a snížení zmetkovitosti vyráběného produktu.

V případě Vašeho zájmu o podobnou aplikaci, týkající se průmyslového odsávání sklářského prachu nás neváhejte kontaktovat. Na průběh celé realizace se můžete podívat v přiložených fotografiích níže. 

MÁTE ZÁJEM O PODOBNOU REALIZACI?

Fotogalerie

Místo realizace

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.